با فروشگاه اينترنتي سفارشي ما شروع به فروش بيشتر ، بهتر ، سريعتر کنيد.

طراحی

فروشگاه اینترنتی سفارشی برای نام تجاری شما

یک وب سایت سفارشی با تجزیه و تحلیل جدی در مورد کسب و کار شما آغاز می شود. طی یک فرآیند همکاری بسیار مهم بین تیم شما و ما ، طراحان باتجربه ما 100٪ طراحی وب شاپ سفارشی مخصوصاً برای برند شما ایجاد می کنند. این به معنای تجربه یک نام تجاری زیبا برای مشتریان شما است.

طراحی تعاملی

هرجایی بفروشید

رویکرد طراحی پاسخگو ما به شما امکان می دهد تا به طور خودکار در هر دستگاه تلفن همراه بفروشید و تجربه یکسانی را برای مشتریان خود در هر کجا که هستید ارائه دهید. ما می توانیم ادغام سفارشی را با سیستم عامل های پرفروش مانند دیجی‌کالا ، ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل و کانال های اجتماعی و تلفن همراه ایجاد کنیم.

ویژگی های تبدیل

فروشگاه اینترنتی مناسب برای فروش مناسب

ما وب شاپ شما را با توجه به روند فروش خاص شما سفارشی می کنیم. ما با استفاده از مجموعه مناسب ویژگیها در هر صفحه کلیدی ، تبدیل را بهبود می بخشیم. وب سایت های سفارشی ما با کشف محصولات و تعامل با آنها ، بهترین تجربه خرید را به مشتریان شما ارائه می دهند. با شروع یک رویکرد SEO دوستانه ، بازدید مناسب را به وب شاپ شما جلب می کنیم.

بازاریابی

بازاریابی خود را ارتقا دهید

هدف بازاریابی برای وب شاپ شما باید افزایش فروش باشد. ما می توانیم مجموعه مناسبی از ابزارهای بازاریابی و بازاریابی را برای تبلیغات قیمت ، بسته های نرم افزاری ، فروش متقابل ، افزایش قیمت ، کد کوپن و موارد دیگر به کار ببریم. صفحات اختصاصی برای مارک ها و کمپین های تبلیغاتی و مجموعه خوبی از ویژگی های بازاریابی اجتماعی نیز ابزار مهمی هستند. تجربه مشتری شخصی را باید در هر سطح از تعامل پیدا کرد.

یکپارچه

سیستم های فروش یکپارچه

تمام کانال های فروش تجارت الکترونیکی شما می توانند با سیستم های ERP یا CRM شما ادغام شوند. اطلاعات ، قیمت ها و سفارشات محصول را می توان به طور خودکار با بقیه اکوسیستم فروش شما همگام سازی کرد. پردازش سفارش می تواند با بهترین درگاه های پرداخت ، سیستم های تحویل یا خدمات تحقق یکپارچه شود.

مدیریت

مدیریت وب شاپ شخصی شده

مدیریت وب شاپ سفارشی شده شما ساده و کامل است. به راحتی می توانید تمام اطلاعات مشتری و سفارشات را مدیریت کنید. رابط کاربری به مشخصات شما سفارشی شده است بنابراین شما به دانش فنی پیشرفته ای نیاز ندارید ..

امنیت

محصولات ، مشتریان و داده های کاملاً محافظت شده

به منظور محافظت کامل از محصولات ، مشتریان و داده های محتوا ، ما از بهترین شیوه ها و فن آوری های امنیتی استفاده می کنیم. ارتباط امن با خدمات شخص ثالث و سیستم های داخلی ، امنیت کلاس سازمانی را برای فعالیت های شما تضمین می کند.

بهره وری

صرفه جویی در وقت و پول

وب شاپ سفارشی شما هزینه های کمی برای توسعه و نگهداری دارد. این بدان معنی است که باعث صرفه جویی در هزینه ، وقت و پرسنل شما می شود. فروشگاه های اینترنتی سفارشی ما به شما امکان می دهند از این فن آوری به روش هایی استفاده کنید که فکر نمی کنید می توانید.

زیرساخت فنی

بهترین ترکیب فناوری های جدید

وب شاپ سفارشی شما سریع کار می کند. زیرا ما از فناوری های به روز مانند HTML5 ، JavaScript و CSS3 استفاده می کنیم. ما برای ایجاد بهترین وب شاپ برای شما ، ترکیبی خوب از فناوری ، سیستم عاملهای منبع باز یا نرم افزارهای مجاز خود را انتخاب می کنیم.

راه حل کامل

ما خدمات کاملی را برای شما فراهم می کنیم

ما با ایجاد ده ها هزار محصول و ده ها هزار سفارش در روز ، تجربه زیادی در ایجاد فروشگاه های اینترنتی پیچیده داریم. به همین دلیل خدمات کاملی را برای شما فراهم می کنیم. از مدیریت پروژه ، توسعه ، همکاری خوب با تیم خود گرفته تا خدمات اضافی که ممکن است نیاز داشته باشید.

بیایید در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در پیشرفت کارتان کمک کنیم صحبت کنیم.

پروژه هایی که ما انجام داده‌ایم

فروشگاه های وب مدرن ، راه حل های پیچیده فروش

فروشگاه آنلاین که آن گونه که باید به فروش برساند.

فروشگاه های وب مدرن ، راه حل های پیچیده فروش

یک راه حل واحد برای بسیاری از چالش های تجارت الکترونیکی.